Ευχαριστήριες Επιστολές

Κατηγορία: Uncategorised Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 28 Ιούνιος 2016 Γράφτηκε από τον/την Vasiliki Tsimitseli

Σωματείο Κινητικά Αναπήρων Μαγνησίας

"ΙΠΠΟΚΑΜΠΟΣ"

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ

Η διευθύντρια και ο σύλλογος προσωπικού του ΕΕΕΕΚ Λάρισας ευχαριστούν θερμά το Σωματείο Κινητικά Αναπήρων Μαγνησίας "ΙΠΠΟΚΑΜΠΟΣ" για την έμπρακτη στήριξη στο σχολείο μας, με τη χορηγεία δυο (2) αναπηρικών αμαξιδίων ελεφρού τύπου, που διευκολύνουν τη μετακίνηση μαθητών μας.

Η ευγενική αυτή χειρονομία αποκτά ιδιαίτερη σημασία αυτόν το καιρό που η κοινωνία μας βιώνει μια πρωτόγνωρη κρίση με πολλαπλές αρνητικές επιδράσεις για όλους μας.

"Μαράβας Α.Ε."

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ

Η διευθύντρια και ο σύλλογος προσωπικού του ΕΕΕΕΚ Λάρισας ευχαριστούν θερμά την "Μαράβας Α.Ε." για την προσφορά γεύματος (λουκάνικα) στους μαθητές του σχολείου μας για την Τσικνοπέμπτη.

Ενεργούς Πολίτες Λάρισας

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ

Η διευθύντρια και ο σύλλογος προσωπικού του ΕΕΕΕΚ Λάρισας ευχαριστούν θερμά τους Ενεργούς Πολίτες Λάρισας για την προσφορά τους σε είδη τροφίμων, υλικά χειροτεχνίας και φαρμακευτικό υλικό για το φαρμακείο του σχολείου μας.

Μορφωτικό και Εκπολιτιστικό Σύλλογο Γαλήνης

"Γαλήνη"

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ

Η διευθύντρια και ο σύλλογος προσωπικού του ΕΕΕΕΚ Λάρισας ευχαριστούν θερμά το Μορφωτικό και Εκπολιτιστικό Σύλλογο Γαλήνης "Γαλήνη" για την προσφορά του σε εκπαιδευτικό υλικό αξίας 400€.

"Μπουχλαριώτης Χοιρινά Α.Ε."

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ

Η διευθύντρια και ο σύλλογος προσωπικού του ΕΕΕΕΚ Λάρισας ευχαριστούν θερμά την "Μπουχλαριώτης Χοιρινά Α.Ε." για την προσφορά γεύματος (κρέας - λουκάνικα) στους μαθητές του σχολείου μας την Παγκόσμια Ημέρα ΑΜΕΑ και την Τσικνοπέμπτη

Προς

Ορθόδοξο Ιεραποστολικό Σύλλογο "Πορεία Αγάπης"

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ

Η διευθύντρια και ο σύλλογος προσωπικού του ΕΕΕΕΚ Λάρισας ευχαριστούν θερμά τον Ορθόδοξο Ιεραποστολικό Σύλλογο "Πορεία Αγάπης" για την προσφορά του σε είδη ρουχισμού, λαμπάδες, παιχνίδια, σπόρους, υλικά χειροτεχνίας και τρόφιμα.